Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

BUY TICKETS

Festival

Information

KDO JSME? METRONOME PRAGUE!

METRONOME PRAGUE – MUSIC & ARTS FAIR je třídenní hudební a umělecká událost, která poskytuje svým návštěvníkům unikátní zážitky přímo v centru Prahy.
Díky špičkovým mezinárodním hvězdám, množství uměleckých forem, konání v centru metropole a perfektnímu načasování v tom nejkrásnějším období v roce, směřuje Metronome Prague k tomu, být jednička mezi metropolitními hudebními festivaly.

Metronome Prague je první mezinárodní hudební a umělecká událost konaná v Praze, jejíž 5. ročník startuje už 23. června na Výstavišti Praha. Díky své rozmanitosti organizátoři akce každoročně oslovují všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v moderní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů. Po čtyřech ročnících konání vstupuje původně dvoudenní hudební svátek do nové éry. Metronome Prague – Music and Arts Fair se rozšiřuje o další den konání. Tato největší pražská událost hudebního léta nabídne i další pozoruhodné změny. Po dlouhém kulturním půstu a několika přesunech, nejprve z června na září 2020, pak na červen 2021 a nakonec na červen 2022, přišel čas to znovu nakopnout.

Dramaturgie akce nezapomíná na tuzemské účinkující, kteří zde mnohdy nabízí unikátní program, jakým byl například návrat Sexy Dancers, spojení J.A.R. a gospelového sboru Maranatha či Ivana Krále s Jiřím Suchým. Za první čtyři roky, ještě když událost působila pod svým původním názvem Metronome Festival Prague, tuto akci navštívily hvězdy jako Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, Morcheeba, Sting, Iggy Pop, Foals, Chemical Brothers, Kasabian, Tom Odell, Ella Eyre, David Byrne, John Cale nebo Massive Attack. Z tuzemské scény vystoupili Ohm Square, Floex, Ille, Tata Bojs 30, David Koller s Katarzií, zmiňovaní Sexy Dancers a desítky dalších. Na poslední ročník zavítalo v létě 2019 bezmála 20 000 návštěvníků.

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ

Bohužel původní jednodenní vstupenky bylo možné refundovat od 1. 10. 2021 do 31. 12. 2021 a již není možná jejich refundace ani výměna. Pokud jste výměnu jednodenní vstupenky v daném termínu neprovedli, budou vám původní jednodenní vstupenky z roku 2020 či 2021 vygenerovány v prodejním systému GoOut za nové. Nové vstupenky s aktuálním termínem konání festivalu vám budou zaslány na uvedenou e-mailovou adresu v období od 7. 3. 2022 do 11. 3. 2022. V případě, že vstupenky nemůžete dohledat ve spamu ani v hromadné poště, napište nám na tickets@metronomefestival.cz.
Stejně tak nelze refundovat ani vyměnit původní dvoudenní a třídenní vstupenky. Vstupenky zakoupené na rok 2020 či 2021 vám byly v prodejním systému GoOut vygenerovány za nové a následně byly zaslány na vaši emailovou adresu s aktuálním termínem konání festivalu v roce 2022. (21.6.2021) V případě, že vstupenky nemůžete dohledat ve spamu ani v hromadné poště, napište nám na tickets@metronomefestival.cz.
Podrobné informace naleznete  ZDE
 • Vstupenky Junior zakoupené na rok 2020 či 2021, budou platit i v případě překročení věku 21 let v roce 2022

Vstupenky VIP zahrnují:

 • Vstup na veškerý program Metronome Prague, včetně VIP zóny na střeše Křižíkových pavilonů s garantovanými sezením při koncertech hlavních hvězd
 • Vlastní exkluzivní bar s rozšířenou nabídkou
 • Pohodlné zázemí s dostatečnou kapacitou
 • Dětský koutek s aktivitami pro děti a odborným dohledem
 • Komfortní hygienické zázemí
 • Samostatný vstup

Další informace:

 • Děti v doprovodu rodičů do výšky 140 cm, nebo v den nedovršených 12 let mají vstup zdarma. Vstupenku v podobě náramku obdrží u vstupu na místě.
 • Pro vstup dítěte (do 12 let) do VIP zóny je potřeba zakoupit vstupenku Dítě za 0 Kč (s výjimkou dětí v kočárku, nosítkách nebo šátcích). Tato vstupenka je bez nároku na sezení. Pro garanci sezení dítěte ve VIP zóně je potřeba zakoupit plnohodnotnou VIP vstupenku – sezení.
 • Osoby do 20,99 let mohou využít JUNIOR vstupenky za sníženou cenu
 • Držitelé průkazu ZTP, ZTP/P pořídí vstupenky za sníženou cenu
 • V případě zájmu o nákup většího počtu vstupenek nás kontaktujte na tickets@metronomefestival.cz. U hromadných objednávek je možná fakturace
 • Nákup vstupenek na fakturu na firmu, FKSP nebo pomocí firemních benefitů je možný, více informací na tickets@metronomefestival.cz
 • Zrušení nákupu vstupenek nebo vrácení již zakoupených vstupenek není možné. Děkujeme za pochopení.
 • Pokud vám zakoupené vstupenky nedorazily, je vhodné se nejprve přesvědčit, zda vám e-mail se vstupenkami nespadl do spamu nebo do hromadných zpráv. Pokud ne, napište nám na tickets@metronomefestival.cz
 • Doporučujeme nákup vstupenek pouze u oficiálního prodejce GoOut, nebo ZDE na našich stránkách.

AREÁL VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Již popáté se bude Metronome Prague konat v areálu Výstaviště Praha, v bezprostředním sousedství parku Stromovka. Královská obora, známější jako Stromovka, se od roku 1804 stala veřejně přístupným místem, ve stylu anglického parku. Stromovka je místem odpočinku, setkávání, ale i sportovištěm v blízkosti centra města. Je častým cílem všech Pražanů i návštěvníků města. Výstaviště vzniklo pro uspořádání Jubilejní zemské výstavy v roce 1891. Od té doby bylo využíváno pro většinu výstav, veletrhů, ale i kulturních akcí, koncertů a festivalů. Díky rozmanitosti ploch a dobrému zázemí nabízí rozsáhlé možnosti i pro pořádání takových událostí, jako je Metronome Prague.

MAPA AREÁLU

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

ČTVRTEK /23. 6./ 15:30 – 4:00

PÁTEK /24. 6./ 15:00 – 4:00

SOBOTA /25. 6./ 13:00 – 4:00

KOMFORT NÁVŠTĚVNÍKŮ

VIP ZÓNA

Naše VIP zóna na střeše Křižíkova pavilonu B nabízí unikátní výhled na Metronome Stage a areál festivalu. Nabízí exkluzivní bar s rozšířenou nabídkou, pohodlné zázemí s dostatečnou kapacitou, oddělený vstup do areálu, sezení na tribuně umístěné ve VIP zóně a komfortní hygienické zázemí.

FESTIVALOVÁ RECEPCE

Náš vstup má zabudovanou velkokapacitní festivalovou recepci, která je koncipovaná na 80 000 lidí. Zaručujeme rychlé odbavení i v nejfrekventovanější časy.

GASTRONOMIE A BARY

Našim návštěvníkům nabízíme neobvyklou mezinárodní kuchyni spojenou s gastronomickými zážitky.

BEZHOTOVOSTNÍ PLATEBNÍ SYSTÉM

Letošní ročník Metronome Prague proběhne opět bezhotovostně. Elektronické platby umožňují bezpečné placení, kratší fronty a rychlejší odbavení.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ

Jsme eco-friendly. Všechno bereme zodpovědně a v souladu s životním prostředí. Používáme vratné kelímky se zálohou, kompostovatelné nádobí a samozřejmě máme koše na tříděný odpad.

OSTATNÍ SLUŽBY

 • Tribuny na sezení
 • úschovna zavazadel
 • více než 2000 vakuových toalet
 • vysokorychlostní internet

BEZBARIÉROVÝ VSTUP

Protože chceme, aby si Metronome Prague užili všichni bez rozdílů, je přístup i samotný areál zcela bezbariérový.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

MHD

Nejjednodušší cesta na Metronome Prague je pomocí MHD. Z centra ideálně tramvají číslo 6 nebo 17, kdy vystoupíte na zastávce Výstaviště Holešovice. Využít můžete i trasy metra C – tentokrát se jedná o zastávku Nádraží Holešovice a odtud je to k areálu Výstaviště zhruba 500 metrů.
Tramvaj č.: 6, 12, 17, 93, 94
Zastávka: Výstavište Holešovice
Metro Linka C (červená)
Zastávka: Nádraží Holešovice

Autem

Autem se k nám dostanete z několika směrů.

 • Z Brna po dálnici D1, následně v Praze po Magistrále ul. 5. května přes Chodov, Spořilov, Pankrác, Vyšehrad, Nuselský most, Legerova, Wilsonova, Hlavní nádraží, Hlávkův most, Štvanice, Bubenská – Výstaviště Holešovice.
 • Z Českých Budějovic po dálnici D3, sjezd na Mirošovice, dále pak D1, směr Praha. Průjezd Prahou je stejný, jako když přijíždíte z Brna.
 • Z Teplic po dálnici D8. Prahou projedete přes ulici Liberecká, V Holešovičkách, Most Barikádníků, Argentinská, Bondyho, Nádraží Holešovice, Vrbenského, Partyzánská – Výstaviště Holešovice.
 • Z Hradce Králové po dálnici D11, dále v Praze přes Černý Most, Kolbenova (Vysočany), Sokolovská, Na Balabence, Čuprova, Povltavská, Most Barikádníků, Argentinská, Bondyho, Nádraží Holešovice, Vrbenského, Partyzánská – Výstaviště Holešovice.
 • Z Liberce po dálnici D10, dále v Praze na Černý Most a dále je průjezd stejný jako z Hradce Králové.
 • Z Plzně po dálnici D5, dále v Praže přes Zličín, Rozvadovská spojka, Jeremiášova, (silnice č. 600), Slánská (silnice č. 48) Karlovarská, Bělohorská (Břevnov), Patočkova, Milady Horákové (Letná), Veletržní, Dukelských hrdinů, cca 200m směr Výstaviště Holešovice.

DĚTI

Protože myslíme na zážitky celé rodiny, je festival vhodný pro ty nejmenší. Děti do 140 cm a nedovršených 12 let mají vstup zdarma (v doprovodu zákonného zástupce). Je však nutné mít vstupenku v hodnotě 0 Kč, kterou lze zakoupit pouze s jakoukoliv kategorii vstupenky dospělé osoby.

KONTAKTY

MÍSTO KONÁNÍ FESTIVALU
Výstaviště Praha Holešovice
Výstaviště 67, 170 90 Praha 7

ORGANIZÁTOR FESTIVALU
Metronome Production s.r.o.
Terronská 873/3, 160 00  Praha 6

PARTNERSTVÍ A SPONZORING
partner@metronomefestival.cz

MÉDIA A NOVINÁŘI
press@metronomefestival.cz

PRODUKCE
info@metronomefestival.cz

STÁNKOVÝ PRODEJ
stanky@metronomefestival.cz

KAPELY
Děkujeme za Váš zájem hrát na Metronome Prague, ale kapely vybíráme ve vlastní dramaturgii.

ZTRÁTY A NÁLEZY
info@metronomefestival.cz

VSTUPENKY
tickets@metronomefestival.cz

Návštěvní řád